У Франківську батьки школярів ЗШ №6 протестують проти нового директора

 • Сьогодні, 27 листопада, в Івано-Франківську протестують батьки та учні школи №6.

  Причиною цьому став новий директор Василь Ревчук, якого нещодавно на цю посаду обрала конкурсна комісія. Ревчук є депутатом Івано-Франківської міської ради.

  “Вчора було зібрання батьківського колективу і ми вирішили діяти – не пустили дітей до школи. Ми хочемо подати звернення до міського голови, бо не підтримуємо людину, яку обрали на посаду директора”, – розповідає голова батьківського комітету Оксана Харун-Литвин.

  Батьки прийшли на щотижневу оперативну нараду, яку проводить міський голова, та висловили свій протест. До них вийшов заступник мера Микола Вітенко та сказав, що Марцінків вислухає їх сьогодні.

  Також вони сказали, що учні сьогодні не вчитимуться – аж доти, поки у школі не змінять директора. Окрім того, батьки запитали в заступника голови Олександра Левицького, чому на цю посаду призначили саме Ревчука.

  “Він – повний нуль, він не практикував більше десяти років і не може бути директором. Коли ви вже нарешті нас почуєте?”, – кажуть батьки.

  Левицький на це відповів, що протестувальники “порушують людські права”.

  “Треба змінювати порядок проведення конкурсу, бо вчора кандидати не змогли нормально презентувати свої роботи. Але я дію відповідно до закону. А за свої дії ви будете відповідати. Я як член комісії кажу, що закон не порушений”, – сказав Олександр Левицький.

  Проте батьки знову наголосили – не хочуть, щоб Ревчук був директором, бо він не зможе дати дітям ніяких знань. До Левицького звернулась навіть одна із учениць школи, яка також підкреслила, що не хоче такого директора.

  “Він флешку не може вставити в комп’ютер і навіть ввімкнути його не вміє. А це зараз дитина річна може зробити. Він не може бути директором!”, – кричить одна з жінок.

  Батьки запитали, чи можуть вони зустрітися із директором департаменту освіти та науки Ігорем Максимчуком. Заступник мера на це сказав, що Максимчук – на лікарняному. Самого Марцінківа досі немає.

  До теми: Чи усе найкраще – дітям?

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!