У Франківську бракує робітників – водіїв, слюсарів та механіків

 • Сьогодні, 15 листопада, в Івано-Франківську під час засідання виконавчого комітету Наталія Дмитраш, начальник управління праці, розповіла про співпрацю професійно-технічних навчальних закладів із підприємствами.

  Пані Наталія повідомила, що у 2018 році кількість випускників ПТНЗ сягає 1827 осіб. А це на 65 випускників менше, ніж минулого року. Через це у місті спостерігається зменшення працівників робітничих професій.

  До речі, цьогоріч працевлаштувались 1336 випускників, що становить 73% від загальної кількості студентів, із них 55,5% працює в Івано-Франківську та приміських селах. Управління праці провело моніторинг вакансій на підприємствах комунальної сфери. Найбільш затребувані професії – це слюсарі, електромонтери, водії, електрогазозварники.

  «Кажуть, що училища можуть щось реставрувати у місті», – запитав міський голова Русалан Марцінків.

  На це йому відповіли, що вони зараз реставрують двері департаменту освіти і науки. Потім можна буде глянути, чи якісно вони виконують роботу та яка ціна.

  “У Франківську зменшується кількість випусників і в подальшому побачимо, що кількість вступників буде спадати”, – зазначила Наталія Дмитраш.

  Читайте також: В Івано-Франківську вже готуються до новорічної ночі

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!