У Франківську департамент містобудування визнав помилки в проекті забудови Макогона

  • 20 червня Івано-Франківська міська рада дала дозвіл на розроблення детального плану території в межах вулиці Крайківського-Промислова-Макогона.

    Тож 13 липня, в газеті “Західний кур’єр” з’явилося повідомлення про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території.

    Згідно з проектним планом, там планують звести 18 багатоповерхових будинків з приміщеннями громадського призначення. Зокрема, 3 – десятиповерхових, 8 – дев’ятиповерхових та 7 – восьмиповерхових. Окрім того буде й 2 підземних паркінги, дитячий садок та дитмайданчики. Згідно з планами, у 770 квартирах оселитися 1925 осіб.

    1 серпня, активісти прийшли до білого будинку та департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини з пропозиціями стосовно проекту забудови цієї вулиці.  Правда, людям довелося довго блукати кабінетами, бо чиновники не хотіли приймати їхні пропозиції. 

    Втім у  у департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини вони натрапили на інший проект ДПТ, де зросла кількість будинків, квартир та мешканців, які мають там жити. У новому проекті ДПТ вже вказано, що будинків буде не 18, а 22.  Тобто 5 десятиповерхових, 8 – дев’ятиповерхових, 8 – восьмиповерхових та 1 – семиповерховий. Відповідно квартир буде 920 і житиме в них 2116 осіб.

    Проект детального плану території для багатоквартирної житлової забудови та будівництва дитячого садка в межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислова розробляло комунальне виробниче підприємство «Архітектурно-планувальне бюро ІФ». Розробник  звернувся з листом до департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини та повідомив про допущені механічні помилки в підрахунку техніко-економічних показників проекту.

  • Відтак  проект містобудівної документації не буде вноситися на розгляд чергової сесії міської ради, а громадські слухання  припиняються. Відповідно розробник повинен виправити помилки та надати новий проект ДПТ. Після цього його рприлюднять та знову оголосять громадські слухання.

    Деталі цієї резонансної справи читайте у статті “Скандальна забудова: спроба №2”.

     

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!