Франківські депутати пропонують одне одному здавати аналізи і “дихати в трубку” перед сесією

Сьогодні, 9 квітня, в Івано-Франківську відбулось позачергове засідання сесії міської ради.

На початку сесії виступив депутат від «Укропу» Віталій Мерінов. Він зазначив, що перед початками кожної сесії міському голові, його застпуникам та депутатам варто здавати аналізи.

Міський голова Руслан Марцінків попросив депутата не повторювати те, що роблять кандидати в президенти.

Під час засідання також виступив депутат від «Свободи» Андрій Грималюк. Він нагадав, що Володимира Олійника колись поліція затримала у стані алкогольного сп’яніння і депутат у присутності кількох свідків відмовився пройти тест на алкоголь, а тепер він хоче, щоб депутати здавали аналізи.

Грималюк зазначив, що він хоче допомогти колезі і саме тому «Свобода» подарує на день народження Володимиру Олійнику драгер.

«В цей драгер будемо перед сесією дихати всі», – відповів Грималюку Олійник.

Прокоментував ситуацію і міський голова Руслан Марцінків.

«Як ми любимо клоунаду», – сказав мер.

Також Віталій Мерінов зазначив, що Грималюку потрібні вітаміни для покращення пам’яті, бо пропонував здавати аналізи не Олійник.

Нагадаємо, кандидат у президенти України Володимир Зеленський і Петро Порошенко мали зустрітися на дебатах перед другим туром.

Зеленський озвучив свої умови – це має бути стадіон НСК “Олімпійський”, а кандидати мають здати аналізи, бо українці повинні мати здорового президента. Порошенко на них погодився теж у відеозверненні.

Згодом кандидати здавали аналізи та оприлюднювали результати. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!