У Франківську діти зіграють виставу-терапію “Планета радості”

 • 20 червня в Івано-Франківську покажуть виставу-терапію “Планета радості”, в якій акторами є діти з Центру психологічної реабілітації “Серденько”.

  Про це “Суспільному Карпати” розповів керівник проєкту та режисер вистави Ігор Захарчук.

  За його словами, казка “Планета радості”, як і решта вистав трилогії – це частина спільного проєкту “Діти-драма-терапія” благодійної організації “Вогник доброти”, Театральної школи “ЖИВБУВПЕС” і Центру психологічної реабілітації “Серденько”. Це – трилогія зцілення та ґрантовий проєкт програми “Культура +”.

  “Усі вистави трилогії об’єднані спільною метою – створити потужний меседж для суспільства, зокрема для юнацької аудиторії. Ми можемо змінювати світ на краще, все у наших руках”, – каже Ігор Захарчук.

  Щодо вистави “Планета радості”, розповідає її режисер, то вона задумувалася саме як постановка із соціальними сиротами, які тимчасово проживають в Івано-Франківському центрі психологічної реабілітації.

  Назва вистави вказує на головну мету постановки – подарувати дітям радість.

  Проблем щодо вибору акторів не було, розповідає Ігор Захарчук: “Скоріше були певні незручності, пов’язані з тим, що діти у центрі не постійно, там велика плинність, і часто важко спрогнозувати, коли кого заберуть, тому інколи починали робити роль з однією дитиною, а продовжували вже з іншою. Таким чином через постановку нашої вистави пройшло багато дітей. Головне, що в усіх спостерігалася позитивна динаміка у зміні емоційного стану”.

  Режисер вистави каже, що її автори не очікують, що глядачі одразу все зрозуміють і світ стане кращим: “Але ми знаємо точно, що щасливішими стануть діти нашого проєкту. І, якщо хоч декілька людей у залі знайдуть відповідь на свої питання, чи раптом інакше побачать якусь наболілу проблему, або несподівано відкриють в собі бажання допомагати, – то це буде для нас найбільше щастя. Бо світ так і змінюється – по краплині”.

  Читайте також: З осені у Франківську запрацює ще один дитячий садок (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!