У Франківську до садків пустять лише дітей, батьки яких працюють або служать в ЗСУ

 •  
  47 закладів середньої освіти будуть працювати. А також для вихованців відкриються 40 дошкільних закладів. Три школи та п’ять садків очно зустріти дітей не зможуть – такий висновок Військово-цивільної адміністрації на підставі актів обстеження.

  У зв’язку із тим, що відкритися змогли не всі садки, то відвідувати їх зможуть діти, обоє батьків яких працюють або служать в ЗСУ. Для цього потрібно надати підтверджуючі документи, пишуть “Оперативні новини”. 

  Начальниця Департаменту освіти, заступниця міського голови Вікторія Дротянко пояснила, що п’ять закладів не зможуть відкритися через відсутні укриття або через те, що зробити укриття у приміщенні поки що неможливо. Адже дозвіл на відкриття дає ВЦА на підставі актів обстеження. Проте дітки з цих садочків зможуть відвідувати той заклад, який буде працювати.

  «Це стосується 21 садочка «Подоляночка». Діти з нього зможуть вчитися в садочку №4. З садка №9 «Дзвіночок» дітки підуть у садок №11. З садочка №31 – у Хриплині. Садочок №14 буде вчитися в 1-му садочку, а вихованці з садочку №36 будуть вчитися у №35. Для решти садків функціонування буде в звичному режимі», – зауважила директор Департаменту освіти та науки Вікторія Дротянко.
   
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!