У Франківську ходою пам’яті вшанували загиблих в Іловайському котлі

Сьогодні, 24 серпня, в Івано-Франківську ходою пам’яті вшанували загиблих в Іловайському котлі.

В 11:30 у Кафедральному соборі Святого Воскресіння відбулася літургія за загиблими воїнами. Після цього розпочалась хода пам’яті до Меморіального скверу.

Там ветерани запалили свічки вшанували пам’ять побратимів хвилиною мовчання.  Далі колона вирушила на молитву на Вічевий Майдан.

“Шануйте і пам’ятайте тих, хто загинув на війні. Їх дуже і дуже багато, і кожна втрата вкрай гірка. Тисячоліттями ми боремось за незалежність, і герої віддають свої життя. Ми переможемо тих, хто прийшов на нашу землю з війною. Не здамо ні сантиметра нашої землі. І перемога буде за нами”, – сказала Ольга Шарабуряк, мати загиблого Володимира Шарабуряка. 

Нагадаємо, Іловайськ – чи не найтрагічніша сторінка історії незалежної України. Саме в ці серпневі дні минає п’ять років відтоді, як тисячі українських добровольців полягли на сході, захищаючи територіальну цілісність нашої держави. Про цю трагедію, на жаль, чомусь прийнято згадувати лише напередодні її чергової річниці. А найгірше те, що остаточна кількість загиблих там досі не відома.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!