У Франківську до кінця року мають з’явитись нові тролейбуси та автобуси

 • Сьогодні, 29 листопада, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету, під час якого розказали про розвиток комунального транспорту в місті.

  Як повідомив директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк, підприємство у 2018 році провело тендер та підписало договір із Відкритим акціонерним товариством «Керуюча компанія холдингу Беллкоммунмаш» про постачання 29 низькопідлогових тролейбусів за грантові та кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

  Також управління транспорту і зв’язку оголосило тендер на закупівлю вживаних спарених тролейбусів. Перші у місті очікуються до кінця року. Окрім того, вдалось запустити в експлуатацію шість нових великогабаритних низькопідлогових автобусів, а до кінця року у Франківськ має приїхати ще 24 автобуса великого класу марки “Богдан” А 701.32.

  У листопаді підприємство оголосило тендер на закупівлю 12 автобусів з покращеною комплектацією. Як повідомляє Голутяк у звіті, КП провело тендер та підписало договір на постачання валідаторів, для впровадження автоматизованої системи оплати проїзду. Також вдалось запровадити новий спосіб оплати проїзду – відправлення коштів SMS-повідомленням, придбати переносні термінали.

  А з 1 січня 2019 року планується впровадження оплати проїзду банківською карткою по переносних терміналах. З 1 жовтня розпочалося оформлення транспортних карток мешканцям Івано-Франківська. За цей час оформило картки близько 10 000 тис осіб.

 • Нагадаємо, У Франківську три тролейбуси “застрягли” на Пасічній через розкопану дорогу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!