У Франківську колишня суддя реаліті-шоу “Від пацанки до панянки” розповідає про етикет

 • Сьогодні, 6 листопада, в Івано-Франківську відбулась школа етикету, спікером якої є Тетяна Терсенова-Заводовська. За її словами, це буде цикл лекцій, і на сьогоднішній розкажуть про історію етикету:

  “Людям треба знати все, що стосується цього питання. Наша школа для всіх охочих”, – зазначає жінка.

  Організатор Світлана Оришко додає, що вхід вільний і прийти може кожен. Розпочала лекцію Терсенова-Заводовська наголосивши, що етикет – це не тільки поведінка за столом:

  “Ми живемо в нормальних сім’ях, але є такі ситуації, коли люди не знають, як їм треба поводитися”, – наголошує пані Тетяна.

  Вона зазначає, що історія етикету дуже давня. Греки створили перший дипломатичний етикет, але він був дуже пишний. В Єгипті створили книгу, в які йшлося про правильну поведінку людей, а у Візантії створили трактати, у яких описували навіть як правильно подарунки дарувати. А за першу згадку про етикет “б’ються” Італія, Франція і Англія.

  Окрім того, лектор розповідає, що по етикету в інтернеті є дуже багато матеріалів, але треба дивитися, хто це пише. Мовляв, можна начитатися багато дурниць:

  “У нас дуже часто йде заміна понять “інтелігент” та “аристократ”. Можна приїхати з села і бути інтелігентом, а можна закінчити декілька університетів, але не бути ним. Це як ситуація із леді. Або, наприклад, по місту бігає багато дворняжок. Дехто із них попадає в гарні руки, але не стануть вони від цього пекінесами”, – зазначає Терсенова-Заводовська.

  Пані Тетяна каже, що у нас кожного року влаштовують бали, тому на наступному занятті говоритимуть про дрес-код:

  “Зробіть там вкладиш і напишіть, що у білій сукні має прийти дебютантка, а не старша жінка”, – наголошує спікер.

  Загалом відбудеться ще три зустрічі: 13, 20 та 27 листопада. Вони проходитимуть в готелі “Станіславів”, початок о 18 годині.

  Нагадаємо, у Франківську спіймали водія, який намагався втекти з місця ДТП (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!