У Франківську люди перекрили дорогу (фото)

 • Сьогодні, 1 грудня, в Івано-Франківськ приїхали мешканці Городенківщини. Люди зібралися біля Білого дому та перекривають вулицю Грушевського.

  На протест вийшло майже 100 людей. Вони не пропускають автомобілі. Поліція регулює ситуацію, водіїв просять не їхати вулицями Грушевського та Шпитальною.  Прикарпатці хочуть, аби місцеві автомобільні дороги Семаківці-Чернелиця та Хмелева-Вікно включили до переліку тих доріг 2021 року, які точно будуть відремонтовані.

  «Ми вимагаємо, аби хтось з обласної ради вийшов до нас. Вони обіцяли нам кошти, нехай поспілкуються з нами», – каже колишній голова Далешівської сільської ради Дмитро Малик.

  Люди говорять, що ці автошляхи без ремонту уже 30 років. Тільки частково провели ямковий ремонт щебеневими матеріалами.

  Новообраний голова Чернівецької територіальної громади Іван Скрип‘юк каже, що на цю дорогу кошти були заплановані ще у 2018 році, потім виділили кошти й в 2019, та навіть у 2020 році, у сумі було 20 мільйонів. Але гроші так і не надійшли на ремонт.

  «У нас немає ні тротуарів, ні пішохідних переходів. Ми всі тут хочемо звернутися до керівників ОДА, нехай виділять нам наші кошти. Також важко підвозити дітей до школи, адже автобуси ламаються. Ми ще 6 вересня у Городенці перекривали дорогу, але результатів немає. Нам потрібно приблизно 60 мільйонів на ці автошляхи»,- зауважує Скрип‘юк.

 • Депутат Івано-Франківської обласної ради Іван Приймак навіть написав звернення до т. в. о. голови Івано-Франківської ОДА Марії Савки з проханням взяти це питання під свій контроль.

  Адже, за словами Приймака жителі сіл Хмелева, Чернелиця, Кунисівці, Копачинці, Корнів, Вільхівці, Дубки, Далешів, Колінки уже виходили на мирну акцію протесту. Тоді їм пообіцяли зробити ремонт, і навіть виділили на це гроші. Та, за словами депутата, колишній голова ОДА Віталій Федорів перенаправив ці кошти на ремонт інших доріг. Тому прикарпатці й хочуть аби ці кошти повернули, а також виділили ще, аби повністю зробити дорогу.

  Нагадаємо, на Косівщині люди знову перекрили дорогу Р-24.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!