У Франківську міркували, де поставити хрест тверезості

Сьогодні, 1 лютого, на засіданні містобудівної ради Світлана Лосюк сказала, що було таке розпорядження мера порадитися з архітекторами щодо місця розташування хреста тверезості в Івано-Франківську.

Питання алкоголізму є актуальним у даний час, тому хрест потрібно встановити і бажано в центрі. Окрім того, виникає питання як хрест має виглядати. Потенційні місця для розміщення: сквер на Грюндвальській, сквер Воїнів-афганців, сквер на Низовій, в парку Шевченка на горі і в центрі перед одним з банків.

Також Світлана Лосюк запропонувала, що це може бути на місці хрестів, які ставлять, щоб не допустити забудову.

  Один з членів містобудівної ради сказав, що хрест – це примітивно. Світлана Лосюк зазначила, що це має бути пам’ятний знак, який називатиметься “хрест тверезесті”, тобто він не має бути у формі хреста.

Члени містобудівної ради запропонували поставити біля вокзалу, де збираються п’яниці. Також вони зауважили, що в центрі міста цього не треба. Він має бути там, де проходять багато людей, тому місце біля вокзалу до речі. Зрештою всі члени проголосували за те, щоб пам’ятний знак  – хрест тверезості – встановили біля вокзалу. Але не в сквері біля вокзалу, а знайти інше місце в районі вокзалу.

Нагадаємо, Міський голова хоче встановити у Франківську хрест тверезості.

16425378_1211498742261631_1236571954_n (1)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!