У Франківську на розвиток газорозподільної системи спрямували майже 60 мільйонів

 • Для забезпечення безаварійної роботи системи газопостачання, “Івано-Франківськгаз” спрямував 56,9 млн грн інвестицій у газорозподільну систему Прикарпаття.

  Цього року замінили 39,9 км сталевих підземних газопроводів на поліетиленові, замінили 42 шафових газорегуляторних пунктів, здійснили капітальний ремонт 30 анодних заземлень та  станцій катодного захисту, що запобігають корозії газових мереж, інформує “Економічна правда”. 

  А також провели низку інших робіт для забезпечення стабільного проходження опалювального сезону у понад 400 тисяч споживачів.

  “Газорозподільні мережі Прикарпаття потребують комплексного підходу, значних матеріальних ресурсів і часу. З кожним роком зростає кількість мереж, що потребують ремонту. Адже газорозподільна система Прикарпаття є однією з найстаріших в Україні, більшість труб прокладалися в 50-60 роках минулого століття. Окрім того, газорозподільну систему  необхідно привести до європейських стандартів. Зараз потужність мереж в 4-5 разів більша від необхідної”, – каже головний інженер АТ “Івано-Франківськгаз” Андрій Витрикуш.

  У процесі підготовки до осінньо-зимового періоду фахівці компанії провели комплексне приладове обстеження 9, 5 тис. км газових мереж, виявили 1,2 тис. витоків газу на підземних газопроводах та 1,8 тис. витоків газу на надземних з’єднаннях. Усі витоки газу були ліквідовані.

  Всі ці роботи виконуються за рахунок коштів за розподіл природного газу.

  Читайте також: У Франківську через аварію майже пів сотні квартир залишились без газу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!