У Франківську нагородили переможців поетичного конкурсу «Поезія єднає»

 • Сьогодні, 1 жовтня, в Івано-Франківську нагородили переможців поетичного конкурсу «Поезія єднає».

  Мета конкурсу – виявити нові таланти та спрямовувати їх. У конкурсі взяли участь понад десять учасників.

  Перше місце у конкурсі виборола Ірина Каспришин із Івано-Франківська. Друге місце – Ірина Сандула з Тисменицького району, а третє – Марія Сем‘янів із селища Богородчани.

  Переможцям вручили дипломи та премії. Організаторка конкурсу Ілона Перев’язко розповіла, що організували такий конкурс для поетів, які люблять наш край та пишуть вірші.

  «Наша організація займається культурними цінностями і популяризації. Щоб взяти участь треба було відправити свій твір до нас на пошту і все», – каже організаторка.

  Голова журі Володимир Присажнюк розповідає, що було два критерії оцінювання: дотримання тематики «Рідний край» та володіння художніми засобами.

  «У журі були відомі поети з усієї України. У нас все було чесно, ми сумували оцінки всіх журі і визначили переможців», – говорить член журі.

 • Переможниця конкурсу – викладачка університету Короля Данила Галицького Ірина Коспришин. Жінка розповідає, що пише тільки тоді, коли має багато емоцій, і не важливо які вони: позитивні чи негативні.

  «Я поет-аматор. Пишу рідко і для себе. Пишу для того, щоб виписати свої емоції. Але після перемоги подумаю над своєю збіркою», – каже переможниця.

  До теми: Диригента і двох актрис Франківського драмтеатру нагородили званнями “заслужених”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!