У Франківську обріжуть дерев і гілок на 3,7 млн гривень

 • В Івано-Франківську підприємець Андрій Дубовий роками надає послуги з видалення дерев, корчування пнів та обрізки гілля. Від початку повномасштабного вторгнення структурні підрозділи та комунальні підприємства Івано-Франківської міської ради уклали договорів з підрядником на 12 млн грн.

  Комунальне підприємство «Міська ритуальна служба» 4 вересня уклало договір з ФОП Андрієм Дубовим на послуги з видалення дерев та корчування пнів на території Івано-Франківської громади. Вартість послуг – 1,9 млн грн. За ці кошти підрядник має до кінця 2023 року видалити 389 дерев та викорчувати 71 пень, пише «Курс».

  Цього року «Міська ритуальна служба» вже вдруге уклала договір з ФОП Дубовим на послуги з видалення дерев. Попередній договір укладено 16 травня на суму 1,9 млн грн.

  Крім того, 21 квітня Дубовий отримав підряд у «Міської ритуальної служби» на послуги з обрізки зелених насаджень на території Івано-Франківської МТГ на суму 1,6 млн грн.

  На всі ці послуги були оголошені відкриті торги, однак, крім Дубового, ніхто участь у тендерах не брав.

  Також днями «Міська ритуальна служба» оголосила тендер з очікуваною вартістю 1,68 млн грн вже на послуги з обрізки зелених насаджень на території громади. Аукціон має відбутися 18 вересня. Але вже можна спрогнозувати, хто отримає підряд.

  За даними аналітичної системи youcontrol, ФОП Дубовий Андрій Михайлович зареєстрований в Івано-Франківську з грудня 2016 року. Основний вид діяльності – надання ландшафтних послуг.

  З того часу підприємець отримав підрядів майже на 36 млн грн, з них 12 млн грн – від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

  Серед основних замовників:

  • Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради – укладено 11 договорів на 10 млн грн;
  • КП «Міська ритуальна служба» – 26 договорів на 9,5 млн грн;
  • Департамент благоустою Івано-Франківської міської ради – два договори на 7,7 млн грн.

  До 2022 мільйонні тендери на видалення дерев, корчування пнів та обрізку гілля ФОП Дубовий отримував від Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики. Минулого року Департамент уклав з Дубовим лише один договір вартістю 98 тисяч гривень на послуги з вирубування дерев на перехресті вул. Довга – Берегова – Північний бульвар.

  Проте бажання різати дерева на мільйони гривень у міської влади не зникло. Помінялися лише замовники. Так, у 2022 році вже Департамент благоустрою уклав з Дубовим договір на послуги з видалення дерев та корчування пнів на 3,8 млн грн. Замовник оплатив за фактично виконані роботи 2,5 млн грн. А «Міська ритуальна служба» протягом минулого року уклала два договори приблизно по 1 млн грн на обрізку дерев (один – 31 березня 2022 року, другий – 16 серпня 2022 року).

  Цього року департаменти передали естафету «Міській ритуальній службі».

  До теми: На Франківщині ветерани отримають гранти на власний бізнес

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!