У Франківську одружилися гвардійці (фото)

 • У Рівному, Івано-Франківську, Тернополі та Львові одружились гвардійці.

  Війна – не перешкода почуттям, з вірою у перемогу люди продовжують створювати сім’ї. На заході та сході, на півночі та півдні країни одружуються нацгвардійці, інформують у Західному територіальному управлінні Національної гвардії України.

  Будучи цивільною, вона, Анастасія, з окупованого містечка, що на Донеччині переїхала до Івано-Франківська, де влаштувалася на військову службу в НГУ, щоб захищати Україну і відвоювати наші землі. Через деякий час знайшла своє кохання в Івано-Франківську і зараз зі своїм чоловіком разом захищають Батьківщину.

  Замість весільного костюма на військовослужбовцеві у Тернополі – броня, замість квітів для коханої – зброя.

  «Наші почуття з роками вже загартувалися мов сталь. Ми є одним для одного справжньою підтримкою, надійним захистом та «бронею», – каже військовослужбовець Національної гвардії Артем. – Це дуже зворушливий момент у важкий для нас і країни час. Але ми щиро віримо в перемогу».

  У Рівному об’єднали долі одразу двоє правоохоронців – працівниця патрульної поліції Рівненщини та нацгвардієць. Після короткої церемонії одруження наречені повернулись до виконання своїх службових обов’язків.

  Після негучного але такого омріяного весілля повернулась чекати свого гвардійця й наречена Марія зі Львова. Каже, що війну ми переможемо, а тоді вже ніколи не відпустить руку коханого.

  Читайте також: Франківщина прийняла 30 дітей з інтернату у Чернігові (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!