У Франківську освятили капличку, в якій по-особливому молитимуться за захисників (ФОТО)

 • Днями Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин освятив гарнізонну богослужбову каплицю святого сотника Лонгина. 

  Вона стала першим місцем у місті, де по-особливому будуть молитися за захисників, пише Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ.

  Після освячення розпочалась перша Архієрейська Божественна Літургія в новозбудованій святині. На ній Митрополиту Володимиру співслужили десять отців-капеланів, які неодноразово здійснювали своє душпастирське служіння на території ООС (АТО).

  Митрополит Володимир подякував усім, хто спричинився до будівництва нової гарнізонної каплиці. Владика також вручив подячні грамоти усім жертводавцям, архітекторам, парафіянам та людям доброї волі, котрі допомагали зводити святиню. 

  Відтепер у гарнізонній каплиці святого Лонгина сотника щоденно будуть молитися за українських захисників, а також і самі воїни зможуть знести свої молитви перед престолом Всевишнього за своїх побратимів.

  «Наш храм завжди є відкритий для всіх потребуючих, в особливий спосіб для усіх військових ветеранів, волонтерів та родин загиблих героїв. Ми завжди готові їм послужити, вислухати та підтримати. Саме тут тепер ми будемо молитися до Господа і за всіх наших героїв, які вже відійшли до вічності», – каже отець Віталій Кузьмин, настоятель парафії.

 • Гарнізонна богослужбова каплиця святого сотника Лонгина знаходиться в м. Івано-Франківську по вул. Чорновола, 119 А. Графік богослужінь: щодня о 09:00 та о 17:30.

  Читайте також: У Косові відкрили меморіальну дошку відомому скрипалю Дмитру Біланюку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!