У Франківську освятили ЦНАП на колесах (фото)

 • Сьогодні, 29 серпня, в Івано-Франківську презентували новий сервіс Центру надання адміністративних послуг під назвою “Мобільний адміністратор”.

  Полягає послуга у тому, що тепер працівники ЦНАПу зможуть виїхати за викликом і владнати частину проблем на дому у людей в онлайн режимі. Івано-Франківськ став одним із перших міст, які впровадили таку послугу для жителів свого міста.

  “Не всі можуть дійти до Центру надання адміністративних послуг, тому ми робимо їх ще ближчими до людей. Це важливо,що ми знаходимо можливість підійти до проблем людини”, – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

  Послуга буде працювати з 4 вересня. Для цього було виділено один автомобіль та спеціальне обладнання. Людина зможе відправити звернення поштою, заповнити форму на сайті або зателефонувати до ЦНАПу. Протягом трьох днів працівник виїде додому до заявника, аби допомогти владнати певні житлові, комунальні чи інші проблеми.

  Також отець благословив ЦНАП на добру справу та освятив автомобіль “Део Ланос”.

  Розрахуватися за послуги можна буде через мобільний банкінг, або оплатити їх у банку та пред’явити чек працівникам. Сама послуга є безкоштовною і ніяких додаткових витрат не потребує.

  Читайте також: За 9 місяців ЦНАП Івано-Франківська надав понад 50 000 послуг

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!