У Франківську патрульні здійснили мрію школяра

 • Сьогодні, 4 листопада, посеред вулиці до патрульних звернулася громадянка з незвичним зверненням — воно не стосувалося порушення правопорядку.

  Жінка розповіла, що її похресник-школяр хоче стати поліцейським і мріє побувати в управлінні патрульної поліції, пише пресслужба патрульної поліції.

  Інспекторів зворушило таке звернення, тож вони повідомили про це інспекторів відділу зв’язків із громадськістю, аби ті допомогли виконати мрію хлопця. Вже незабаром школяр із татом та другом були на порозі управління.

  Шкільні офіцери ознайомили хлопчаків із діяльністю чи не основного відділу управління — черговою частиною, де здійснюється координація екіпажів поліції під час реагування на повідомлення громадян. Далі гості роздивлялися засоби індивідуального захисту поліцейських та спецзасоби, та ще й приміряли їх на себе.

  Найбільше вражень хлопці отримали від огляду службового авто — там і проблискові маячки і гучномовець і радіозв’язок. Позитивних емоцій вистачило на всіх — і на патрульних і на допитливих учнів.

  “Шкільні офіцери подарували хлопцям корисні подарунки і ті, задоволені, почимчикували на навчання ділитися враженнями з друзями”, – йдеться в дописі.

  Читайте також: Франківські патрульні виявили у трьох громадян наркотичні речовини

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!