У Франківську переможницю конкурсу краси позбавили титулу через конфлікт

 • Оргкомітет іміджевого конкурсу краси та моди «Star Face of the Season», який відбувається в Івано-Франківську, позбавили титулу «Star Face of the Season s’s 2018» переможницю конкурсу.

  “У зв’язку із порушенням переможницею Софією Гунерською морально-етичних норм і цінностей, проявом некультурної та агресивної поведінки, а також наклепу, погроз представникам оргкомітету та публікації некоректної інформації у своєму профілі, її позбавлено титулу «Star Face of the Season s’s 2018»”, – йдеться в офіційній заяві.

  Дану ситуацію в деталях у своєму профілі коментує голова оргкомітету іміджевого конкурсу краси та моди «Star Face of the Season» – Alexander Grabovskiy.

  У свою чергу, переможниця Софія Гунерська описала свій погляд на ситуацію, що склалася.

  “На жаль, ідеальна модель для SFF – модель, до якої ставляться як до товару, предмету, який можна використовувати в цілях просування себе, хоча з першого ж заняття говорять, що Ви прийшли, щоб показати себе; А насправді це має бути модель, яка не має права на висловлення власної думки та, боронь Боже, постояти за себе… Якщо ж у неї вистачило духу і поваги до себе, щоб висловити свою думку і заявити про свої права, то всі публікації з нею можуть бути в один момент видалені. Таке враження, що засновники зупинились в розвитку і продовжують все робити на рівні студентського клубу “самоорганізації та дозвілля”, – пише Софія

  В результаті конфлікту, обличчям піар-кампанії 12 сезону стала Тетяна Кубарич (перше віце-зіркове обличчя SFS s’s 2018), яка за результатами голосування членів журі отримала друге місце за підсумками набраних балів. Також Тетяна буде запрошена для вручення корони переможниці “Star Face of the Season f’w 2019”. Захід відбудеться 30 листопада у концертному холі “Platinum”.

  Нагадаємо, Краса без обмежень: Прикарпатка на інвалідному візку візьме участь у конкурсі краси

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!