Івано-Франківськ готовий до снігопадів, – Михайло Смушак

 • В Івано-Франківську перевірили стан готовності комунальних та інших підприємств міста до снігопадів.

  “Оскільки всі дороги, тротуари, площі міста перебувають на балансі КП “МДК”, то саме від готовності даного підприємства, буде визначальною мірою залежати якість прибирання від снігу міста в цілому”, – пише Михайло Смушак, директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою.

  За висновками комісії місто до снігопадів підготовлене  – запаси солі і піщано-соляної суміші в рази більші, ніж минулого року, вся техніка підготовлена, здійснено всі інші організаційно-технічні заходи. Крім того, незабаром буде запущена нова установка для виробництва ропи, якою будуть поливати дороги.

  “При цьому, і на цьому хочеться наголосити, – для прибирання снігу потрібен відповідний час – дві-три години, десять годин, інколи добу й більше. Все залежить від інтенсивності снігопаду. Прохання сприймати це з розумінням і, тим більше, не перетворювати прибирання снігу в політичну площину. Будьмо європейцями, європейці сприймають прибирання снігу як належне!”, – додає головний комунальник.

  Читайте також: Зимовий час 2018: коли переводять годинники в Україні

  На данном изображении может находиться: на улицеНа данном изображении может находиться: небо и на улицеНа данном изображении может находиться: небо и на улицеНа данном изображении может находиться: 1 человек, стоитНа данном изображении может находиться: небо, дом и на улице

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!