В Івано-Франківську підняли ціну на проїзд у тролейбусах

  •  Сьогодні, 14 лютого, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Під час нього затвердили нові тарифи на проїзд у тролейбусах.

    Так, проїзд у міських комунальних тролейбусах коштуватиме з 1 квітня 4,00 грн. за одну поїздку. А для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів та студентів професійно-технічних навчальних закладів при наявності дійсного студентського або учнівського квитка – проїзд коштуватиме 2,00 грн.

    Також у проекті рішення пояснюється, що КП «Електроавтотранс» надалі здійснюватиме перевезення громадян пільгових категорій у тролейбусах без обмежень на підставі укладених договорів з департаментом соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

    За останні два роки івано-франківське КП «Електроавтотранс» поповнилося 19 тролейбусами і 18 автобусами. Проте це дрібниці порівняно з амбітними планами, адже передбачається, що уже через кілька років в Івано-Франківську буде 120 автобусів та 80 тролейбусів. Про те, що вдалося зробити, і плани на найближчі роки – у розмові з директором підприємства Віталієм Голутяком: “Такого низького тарифу уже ніде нема”.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!