У Франківську планують змінити схему руху біля нового McDonald’s

 • В Івано-Франківську планують змінити схему руху біля ресторану швидкої їжі McDonald’s, який відкрили минулої суботи, 17 квітня.

  Про це повідомив заступник міського голови Михайло Смушак.

  Для цього завтра у міськвиконкомі збирають позачергове засідання Комісії з безпеки руху.

  На порядку денному одне питання – зміна схеми організації дорожнього руху в районі ТЦ «Арсен», ТЦ «Епіцентр», McDonald’s.

  “Міська влада і, зокрема, Комісія з безпеки руху не розглядала і не затверджувала існуючу схему, але ми не можемо залишатись осторонь від проблеми, що виникла і повинні оперативно запропонувати шляхи її вирішення. Власне, проблема тут не у відкритті McDonald’s. McDonald’s – це добре для міста. Хоча б із точки зору того, що за його наявністю різноманітні західні інституції оцінюють рівень розвитку того чи іншого населеного пункту на світовій мапі. Проблема – у формальному та поверховому підході до такого важливого питання, як організація дорожнього руху для відвідувачів цього закладу. На жаль, цей випадок далеко не поодинокий. У нас цілі квартали будуються без розуміння і попереднього моделювання того, як потім мешканці будуть добиратися додому”, – пояснив посадовець.

 • До теми: Марцінків про черги у McDonald’s: “Те, що відбувалося, не засвідчує, що ми європейці”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!