З жовтня на вулиці Франківська вийдуть інспектори з паркування: що вони робитимуть

 • З 1 жовтня на вулицях Івано-Франківська мають почати працювати інспектори з паркування.

  Нагадаємо, що 25 квітня, на сесії Івано-Франківської міської ради депутати прийняли рішення щодо роботи інспекторів з паркування.

  Згідно із законом, який почав діяти наприкінці вересня 2018 року, органам місцевого самоврядування можна власноруч штрафувати за неналежну зупинку автомобілів та евакуйовувати їх.

  Цього року сесія внесла зміни в штатний розпис в управління транспорту і додала три посади інспектора з паркування. Буквально сьогодні, 16 вересня, я проводив співбесіду з п’ятьма людьми, які подавалися на цю посаду, ми відібрали трьох кращих. Плануємо з 1 жовтня запустити цих інспекторів у роботу“, – розповів “Галицькому кореспонденту” заступник міського голови Микола Вітенко.

  Також Вітенко додав, що інспектори повинні будуть складати протоколи за неналежне паркування автомобілів. Вартість штрафу для фізичних осіб складатиме 255 гривень, а для юридичних – 520 гривень . Інспектори без поліції мають повноваження складати протоколи і фіксувати порушення.

  Кожен інспектор має мати з собою відеокамеру, а ще пристрій для друкування протоколів, кошти на це будуть йти з міського бюджету. На місці будуть складати постанову про адмінпорушення, а також зразу друкувати чек з сумою , яку потрібно оплатити. Ми складемо карту місць, по яких інспектори будуть працювати. Це не буде робота, яка пов’язана тільки з центральною частиною міста, адже є і інші проблемні ділянки“, – розповів заступник міського голови.

 • Зі слів Вітенка, зарплата у головного спеціаліста буде близько 5.500 – 6000 гривень, без премій тощо.

  Нагадаємо: Марцінків хоче, щоб муніципальні інспектори та водії склали тест зі знання вулиць

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!