У Франківську показали благодійну виставу в якій зіграв Євген Нищук

 • Днями в Івано-Франківській обласній філармонії імені Ірини Маланюк відбувся показ благодійної моновистави “Момент кохання”.

  Кошти від вистави буде адресовано на лікування працівника Івано-Франківського обласного краєзнавчого музею Михайла Шкорути.

  Благодійність – одна з найбільших чеснот людства і сьогоднішня вистава має дуже особистісний характер, це вистава – сповідь, присвячена збору коштів на реабілітацію працівника обласного краєзнавчого музею Михайла Шкорути, який втратив ногу“, – говорить Міністр культури Євген Нищук.

  Довідково: Моновистава “Момент кохання” створена за оповіданням Володимира Винниченка “Момент кохання”. Вона являє собою сповідь, впродовж якої в’язень сумління згадує дивовижний епізод свого життя – зустріч з Панною. Герой на очах у глядача переживає всі етапи їх “моменту кохання”.

  Перехід кордону, покладений в основу сюжету, стає приводом і провокацією реконструкції минулого, акцентуючи увагу на можливості подолання внутрішніх кордонів і меж, в які поставлена особистість у сучасному суспільстві.

  Режисер-постановник, автор сценографічної ідеї – народний артист України Тарас Жирко.  Ідея проекту– народний артист України Євген Нищук.

  До теми: Театри і музеї Івано-Франківщини отримуватимуть більше грошей

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!