У Франківську полеглому захиснику Дмитру Дутці відкрили пам’ятну дошку

 • Анотаційну дошку Герою Дмитру Дутці відкрили сьогодні на фасаді Художнього училища №3, що в Івано-Франківську.

  Дмитро Дутка – уродженець села Лісна Велесниця Надвірнянської територіальної громади, солдат Збройних сил України, повний кавалер ордена «За мужність». Загинув поблизу н.п. Григорівка Донецької області під час виконання бойового завдання.

  «Він справді був Героєм. Не тільки для мене, а й для багатьох. Він воював, щоб ми були вільні. І вірив в те, що перемога буде за нами. Слава Україні!», – відзначила мати воїна.

  «Хочу низько вклонитися рідним Героя та всім родинам, які втратили найдорожчих на війні. Дмитро був непересічним військовим. Орден за Мужність ІІІ ступеня дають за відвагу. Ми втратили військового, втратили досвідченого воїна, хоч такого юного у своєму віці. Наш обов’язок зберегти пам’ять. Тому ми встановлюємо анотаційні дошки, створюємо фільми, є Алея Слави. Дякую всім, хто долучається до того, щоб пам’ять про чин воїнів була збережена», – зауважив у вступному слові міський голова Руслан Марцінків.

  На сьогодні в російсько-українській війні Прикарпаття втратило 1230 воїнів. 281 Герой – з Франківської громади. До прикладу, під час афганської війни з Івано-Франківської області за майже 10 років загинуло 178 чоловіків.

  До теми: Наймолодшому – 21 рік: додому з полону повернулися 106 військовослужбовців

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!