У Франківську презентували учасників гастрономічного маршруту “Дорога смаку Прикарпаття”

 • Сьогодні, 15 жовтня, в Івано-Франківську відбувся круглий стіл з нагоди презентації учасників гастрономічного маршруту “Дорога смаку Прикарпаття»”.

  Цю організацію створили в рамках проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні». Вона об’єднує виробників традиційних локальних продуктів, заклади харчування, розміщення та інших суб’єктів туристичного ринку Івано-Франківщини у мережу гастрономічних маршрутів.

  “Ми створили свою екосадибу, адже маємо землю, корів і все решта. Наші корови пасуться на полонині, ми виготовляємо сир, бринзу та інші страви, пропонуємо їх туристам. Ми також показуємо односельцям, як можна зараз працювати для туристів, заробляти на розвиток села і регіону. Бо ж важливо пропагувати якісний екологічний український продукт”, – розповіла підприємиця Ганна Маківничук з Верховинщини, учасниця “Дороги смаку”

  Основне завдання цієї спілки – інтегрувати, об’єднати пропозицію виробників у туристичний ринок із акцентом на гастрономічні традиції Гуцульщини, Бойківщиною, Покуття. Втілення цього проєкту в життя сприятиме збільшенню кількості туристів у регіоні, підвищенню попиту на місцеву продукцію та економічній “реанімації” тих віддалених районів, які перебувають у депресивному стані.

  “Ми створюємо гастрономічний продукт, який може спонукати туристів їхати сюди. Маємо вже інші “дороги смаку”, і готуємо прикарпатську. Цей проєкт робиться для цілісності і для розвитку, адже разом ми можемо запропонувати людям цікаві варіанти гастротуризму, які недоступні для кожного з закладів поодинці”, – додав представник “Світлиці Мулярових” Віталій Качкан. 

  Нагадаємо, прикарпатські підприємці об’єдналися, щоб розвивати гастротуризм.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!