У Франківську продовжують шукати чоловіка, який міг втопитися в озері

 • 10 січня в Івано-Франківську продовжили шукати ймовірного утопленика на міському озері.

  До пошуків залучали відділення водолазно-рятувальних робіт ДСНС в кількості шість чоловік на двох одиницях техніки, зокрема один човен, а також залучали працівників водолазно-рятувальної станції в кількості п’ятьох чоловік на двох човнах.

  Під час проведення робіт здійснили водолазне обстеження водойми на площі близько 3000 м.кв., за допомогою ехолокатора обстежили 3000 м.кв. дна, рятувальними човнами обстежили 700 м.кв. водойми.

  Станом на 17:15 10 січня особу не знайшли, пошукові роботи тимчасово призупинили та  поновлять зранку 11 січня.

  Нагадаємо, 9 січня о 19:25 до Оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України в Івано-Франківській області надійшло повідомлення про те, що на міському озері міста Івано-Франківськ топиться людина.

 • Одразу ж було повідомлено працівників водолазно-рятувальної станції м. Івано-Франківськ, та залучено аварійно-рятувальну частину Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, а також чергову зміну Оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

  Працівниками водолазно-рятувальної станції на човні було обстежено озеро в місці, де очевидці бачили потерпілого та проведено подальше обстеження водойми, за допомогою багрів протралено дно озера, особу не було знайдено.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!