У Франківську реанімація обласної інфекційної лікарні переповнена хворими на COVID-19

 • У реанімаційному відділенні Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні всі ліжка зайняті пацієнтами, хворими на COVID-19.

  За словами виконувача обов’язків генерального директора медзакладу Миколи Стовбана, медики приймального відділення не встигають оформляти хворих. Біля лікарні щодня вишиковується черга бригад швидкої допомоги, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  Це – фото черги із “швидкими” 27 серпня біля Івано-Франківської обласної інфекційної лікарні. Впродовж пів години дев’ять карет невідкладної допомоги одна за одною привозили пацієнтів з підозрою на COVID-19″, – розповідає виконувачка обов’язків заступника генерального директора лікарні Оксана Цимбалюк.

  “Ми вже маємо наразі 75 хворих. Переважають все ж таки важкі хворі і є — середньої важкості. І, на жаль, вік цих хворих щодо COVID-19 помолодів. Хворіють діти — і одномісячна дитина, і трирічна, і 15 років. Наша лікарня перейде повністю на лікування хворих з “ковідною” інфекцією, тому що бачимо чітке зростання цієї хвороби”, — каже Оксана Цимбалюк.

  Усі пацієнти інфекційної лікарні з діагнозом COVID-19 невакциновані, каже виконувач обов’язків генерального директора медзакладу Микола Стовбан. Саме це, за його словами, вплинуло на ріст захворювання.

  Завідувачка терапевтичного відділення № 1 Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні Любов Лосюк теж каже про збільшення кількості пацієнтів, хворих на COVID-19. За її словами, на початку серпня за добу медики госпіталізовували двох пацієнтів, зараз — шістьох.

  До теми: Йде велика інформаційна кампанія проти вакцинації, – Руслан Марцінків

 • “На сьогодні у центральній міській клінічній лікарні перебуває 32 пацієнти. Із них троє лежать у відділенні інтенсивної терапії. Один пацієнт — на апараті штучної вентиляції легень. 29 хворих перебувають у терапевтичному відділенні № 1, який перепрофільований в інфекційне відділення. Більшість з них є кисневозалежні, тобто потребують кисневої підтримки”, — розповідає Любов Лосюк.

  У міській клінічній лікарні № 1 зараз лікуються 33 пацієнти з підозрою на коронавірусну хворобу, розповідає заступник директора медзакладу Ярослав Кобиляк. Четверо пацієнтів перебувають у реанімації, ще п’ятеро — кисневозалежні.

  Нагадаємо, Рахунок іде на тижні: Марцінків прогнозує відновлення жорсткого карантину

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!