У Франківську розглянули пропозиції учасників конкурсу на проведення дегазації полігону ТПВ

 • Сьогодні, 2 лютого, в приміщенні КП “Полігон” відбулося відкриття пропозицій інвестиційного конкурсу на проведення дегазації полігону ТПВ.

  Директор КП “Полігон” Юрій Мороз повідомив, що оголошуючи конкурс керувалися декількома цілями. Зокрема екологічна мета: забезпечити полігон електричною енергією, щоб певний відсоток йшов на розвиток підприємства та міста. З чотирьох бажаючих фірм, документи подали тільки дві.

  Першою документація подала фірма “ЛНК” сьогодні о 10.10. Ця фірма уже робила біогазові установки на чотирьох об’єктах.

  У документах немає довідки про судові історії, всі інші документи є.Представник фірми зауважує, що вони подали багато інших документів яких не було у вимогах, тому мали би перекрити відсутність того документа.

  Друга фірма ТзОВ “Кліар Енерджі”  з Чернігівської області, яка подала документи сьогодні о 11.24.

  Заступник директора Корельська Наталя зазначила, що вони на власний ризик уже співпрацюють з Прикарпаттяобленерго щодо прокладання електромережі до полігону та виробляють документацію.

  У цієї фірми все гаразд з документами.Комісія у закритому режимі буде вивчати документи та визначати переможця.

  Юрій Мороз наголосив, що у комісії є деякі запитання до фірм, тому їх будуть вивчати. З двох фірм досвід робити на сміттєзвалищі є тілки в “ЛНК”.

  Втім представник “Кліар Енерджі” зауважила, що вони збудували важчий об’єкт, а саме – електроавтостанцію. Компанія працює на енергоринку другий рік. Якщо переможуть у конкурсі,  то планують 1 травня запустити будівництво та інвестувати 5-10 млн гривень.

  Нагадаємо, Інвестор просить, щоб конкурс у Франківську з дегазації полігону був чесним.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!