У Франківську розпочався 10-й ювілейний фестиваль “Коляда на Майзлях”

Сьогодні, 8 січня, в Івано-Франківську стартував Міжнародний фестиваль “Коляда на Майзлях”.

Спочатку в монастирі Христа Царя провели архієрейську Божественну Літургію за участю Архієпископа та Митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина, а згодом розпочалося урочисте відкриття фестивалю.

Присутніх привітав і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, який подякував всім причетним до відкриття 10-го ювілейного фестивалю “Коляда на Майзлях”.

“Коляда лунає в кожному храмі і на кожному подвір’ї. За ці роки дуже багато було зроблено, щоб зберегти українську колядку. Ми щороку на фестивалі чуємо багатство української коляди – і не лише української, адже маємо і гостей з інших країн. А ще до нас, як завжди, їдуть і друзі з Попасної. Об’єднуємо Україну в одну велику родину”, – сказав Марцінків.

Владика Володимир Війтишин урочисто відкрив фестиваль та побажав всім Божого благословення.

Нагадаємо, що на організацію та проведення “Коляди на Майзлях” місто виділило 420 980 гривень. Гроші потрібні, зокрема, на проживання та харчування іноземних колективів, на світлове та звукове забезпечення під час концертів та ряд інших потреб.

У рамках фестивалю проведуть декілька богослужінь та концертів. Завтра, 9 січня, о 15:00 на Вічевому майдані розпочнеться концертна програма за участю народної артистки України Ніни Матвієнко.

До теми: Легінська коляда у Карпатах: відео унікального різдвяного дійства

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!