У Франківську розповіли, як місто роблять енергоефективним

 • Сьогодні, 25 жовтня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету.

  Під час якого керівник управління економічного та інтеграційного розвитку Надія Кромкач доповіла про виконання “Програми сталого енергетичного розвитку».

  «Так відомо, що за 2018 рік на КП «Івано-Франківськводоекотехпром» провели роботи в сфері водопостачання та водовідведення на 70 млн 228 тис грн. Зокрема у цю суму увійшли: будівництво каналізаційного колектора на Набережній, будівництво водопровідної насосної станції по вул. Целевича, розвиток водопровідних мереж в мікрорайоні “Каскад” з будівництвом резервуару чистої води та ряд інших робіт. На ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” вдосконалювали систему енергетичного менеджменту.

  У закладах освіти також проводили заходи з енергозбереження. Зокрема на ремонти та інші роботи витратили 33 млн 870 тис грн і вдалось зекономити – більше ніж 11 мільйонів. Окрім того додатково школи та садки вдалось оновити за проектом НЕФКО. А в закладах культури на енергозбереження витратили 1 млн 950 тис грн.

  Заходи у секторі житлових будівель (КП “МІУК”) провели на більше 3 млн, а у сфері громадського транспорту (КП “Електроавтотранс”) – 1 млн 431 тис грн. Також, щоб формувати свідоме ставлення населення до використання енергоресурсів у розділі “Діяльність з енергозбереження та екології” офіційного сайту виконавчого комітету міської ради, управлінням економічного та інтеграційного розвитку періодично розміщуються новини та корисна інформація про заходи з енергозбереження та енергоефективності в умовах підвищення тарифів. Впродовж 9 місяців розміщено 21 новину.

  Окрім того, для учнів шкіл проводять екскурсії в наукове містечко “Нова енергія” та влаштовують конкурси на тему енегрозбереження.

  Читайте також: У Франківську розповіли, коли запрацює скандальний МАФ неподалік Ратуші

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!