У Франківську шукатимуть шляхи економії електроенергії

 Сьогодні, 17 січня, під час оперативної наради директор КП «Івано-Франківськміськсвітло» Віктор Синишин повідомив, що місто сплатило за користування послугами електропостачання майже 4 мільйонів, якщо на наступний рік тарифи будуть такі ж, то ця цифра може сягнути 8 млн гривень.

Відтак міський голова Руслан Марцінків зазначив, що потрібно заощаджувати.

«Треба шукати шляхи, заощаджувати. Де можна зелений тариф, де можна сонячні батареї встановити. Особливо це стосується освіти, бо звикли, що повмикають світло і місто заплатить, обурився мер. – Треба заводити ринок, чому в нас не може бути ринку з газопостачання чи електропостачання».

За словами Марцінківа, має бути чітка економія, а не тільки 10 лампочок поміняти. «Прошу до цього серйозно поставитись», – резюмував він.

Нагадаємо, Цього року в Івано-Франківську вперше встановили штучну головну ялинку, але в усіх мікрорайонах міста та на площі перед облмуздрамтеатром ялинки будуть справжніми. На головну ялинку міста передбачили понад мільйон гривень, а загалом місто на новорічно-різдвяні свята підсвітять майже на 3,5 мільйона, що в рази більше, ніж у минулі роки.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!