У Франківську шукають площі для підприємств, які евакуювалися з гарячих точок

 • До нашої громади продовжують приїжджати люди з гарячих точок України. Серед тих, хто покинув свої домівки є й підприємці, власники бізнесу, промислових підприємств, працівники виробництв.

  Відтак, міський голова Руслан Марцінків звернувся до власників підприємств та бізнесу в Івано-Франківську із закликом допомогти у розміщенні на своїх площах підприємств, що тимчасово евакуйовані з територій, де ведуться бойові дії.

  “Якщо ви можете допомогти у розміщенні на своїх площах підприємств, що тимчасово евакуйовані з територій, де ведуться бойові дії – подайте інформацію: про вільні площі, про наявні комунікації та можливості для ведення бізнесу”, – наголосив мер.

  Бажаючих допомогти просять зголошуватися за телефоном заступниці міського голови Вікторії Сусаніної: 0964958780.

  “Нам важливо, щоб місто розвивалося. Ми намагаємось всіляко сприяти всім у нових починаннях на території нашої громади. Якщо відкриються нові заклади, цехи чи інші виробничі потужності, це допоможе розширити ринок праці, а тим, хто приїхав зберегти свою справу”, – додав мер.

  Також він наголосив, що переселенці, які мають намір залишитися у нашому місті чи області, і зараз у пошуках роботи, можуть влаштовуватися на наші комунальні підприємства.

 • Читайте також: Марцінків просить власників магазинів не займатися здирництвом

  Руслан Марцінків: “Нам потрібні добровольці на Київ”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!