У Франківську стартував літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича

 • В Івано-Франківську розпочали прийом творів на всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг!»

  Конкурс проводиться у номінації «Художні твори», а до участі запрошуються всі, кому виповнилося 15 років. Висувати можна лише нові оригінальні твори написані українською мовою, які раніше не оприлюднювалися. Обсяг роботи: до 50 сторінок у форматі Word (міжрядковий інтервал 1,5, шрифт Times New Roman, кегль 14), повідомляють в Івано-Франківській ОВА.

  Тематика творів – події та долі учасників національно-визвольного руху в Україні XX – XXI століть, волонтерів, добровольців, військовослужбовців, капеланів, медпрацівників, журналістів, які брали або беруть участь у московсько-українській війні.

  Прийом конкурсних робіт триває до 1 липня. Надсилати роботи необхідно на адресу bibliovv@ukr.net. У темі листа заначити «Конкурс, оргкомітет».

  До конкурсної роботи також потрібно додати окремий файл з інформацією про автора: назва конкурсної роботи, ПІБ та фото автора у форматі PDF, вік автора, навчальний заклад або місце роботи, фах, електронна пошта і номер мобільного телефону конкурсанта, поштова адреса для пересилки відзнак конкурсу, якщо конкурсант посяде призове місце.

  Переможці конкурсу отримують звання лауреата та нагороджуються грамотами. Кращі конкурсні роботи увійдуть до збірника конкурсу – 2024.

 • Нагадаємо, конкурс засновано Жіночим товариством імені Ольги Басараб та Олени Теліги, Організацією українських націоналістів за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

  До теми: В Івано-Франківську вдруге проведуть літературний фестиваль-воркшоп

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!