У Франківську стартував новий комунальний маршрут

Сьогодні, 11 березня, з центральної зупинки села Крихівців відбувся офіційний запуск комунального маршруту №55 “Крихівці-Пасічна”.

«Це дуже важливий маршрут, жителі мають можливість зручно добратися на роботу. З приватними перевізниками буває важко працювати, в них часом людей не вистачає, сподіваємось що ситуація з проїздом значно покращиться»,-розповідає сільський голова Крихівців Мирон Гаргат.

Віталій Голутяк, директор КП «Електроавтотранс» розповів, що автобуси за цим маршрутом їздитимуть кожні півгодини. «Перший виїзд з депо о 5:50. Маршрут охоплює Крихівці, Автостанцію-2, район Вокзалу»,- зазначив Віталій Голутяк.

За словами міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, із села Крихівців було багато скарг щодо транспорту. «Це найбільше село в області, тому важливо було зробити гарне сполучення, з часом плануємо запустити тут ще два маршрути. Сподіваємося, потім тут з‘явиться і тролейбусна лінія. 49 маршрут з‘єднуватиме вулиці Юності, Тисменецьку і їхатиме по Набережній. Ще один їхатим по Довженка»,- розповів Руслан Марцінків.

Нагадаємо: У Франківську презентували нові турецькі автобуси

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!