У Франківську стартував патріотичний забіг у пам’ять захисників України (фото)

 • Сьогодні, 26 вересня, в Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський патріотичний пробіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

  Стартували учасники зі стадіону «Рух». Вони подолають дистанцію – 1,5 км парком ім. Тараса Шевченка.

  Також взяли участь у заході діти. Вони будуть бігти сто метрів. Бігтимуть учасники з врахуванням карантинних обмежень: у відстані два метри один від одного.

  Франківка Марія Соловей біжить забіг у пам’ять бійця Володимира Соківка. Разом з нею – уся її сім’я: її чоловік Володимир, боєць АТО, та два сини – 5 та 9 років.

  «Для нас це велика честь, бо сьогодні забіг за нашими загиблими. Мій чоловік у 2014 році був учасником АТО як доброволець. На щастя, він повернувся живим. Мені важко згадувати той час. Синові дуже важко було пояснити, де тато. Коли він повернувся, розказував такі речі, що важко уявити», – каже жінка.

  Її чоловік Володимир Соловей біжить за бійця Андрія Добровольського. Боєць пригадує, що був особисто з ним знайомий.

 • «Він був наймолодший серед нас. На нього чекала вагітна дружина та двоє дітей. Вічна йому пам’ять. Кожне ім’я, яке сьогодні написане тут на футболках бігунів, є важливим для нас. Там складно! Вони боролися до нашу Україну. А скільки воюють зараз за країну! Тому наших воїнів треба пам’ятати завжди», – каже Володимир.

  До теми: Спортсменка з Прикарпаття здобула золото на міжнародних змаганнях зі стрибків у висоту

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!