У Франківську вакцинують освітян, залучених до проведення ЗНО

 • В Івано-Франківську вакцинують від COVID-19 освітян, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році.

  Вакцинація освітян відбувається за чітко сформованими списками, а також після обов’язкового огляду та спілкування з лікарем. Крім того, після вакцинації за самопочуттям пацієнтів упродовж тридцяти хвилин спостерігають медики. А також, що не менш важливо, за самопочуттям вакцинованих продовж наступних 28 днів спостерігає лікар-терапевт.

  Працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти повідомляють керівників своїх закладів про своє бажання щепитися проти COVID-19.

  Керівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти формують і направляють списки охочих щепитися до органів управління освітою місцевих рад. Органи управління освітою місцевих рад надають ці списки департаментам/управлінням освіти і науки обласних державних адміністрацій (ОДА).

  Регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівників закладів освіти, які подали списки, про дату й час, коли мобільна бригада приїде до їхнього закладу для щеплення колективу. Важливо, що уточнені списки керівники мають надати до першого приїзду мобільної бригади до закладу освіти

 • До слова, для повної імунізації необхідно отримати дві дози цієї вакцини з інтервалом у 28 днів.

  Читайте також: ЄС погодився відкрити кордони для повністю вакцинованих мандрівників

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!