У Франківську від ранку в центрі вакцинації щепили 250 людей

 • Станом на 11:30, 24 липня, в центрі масової вакцинації в Івано-Франківську, що на вулиці Целевича, вакцинували 250 людей.

  Про це кореспонденту Суспільного Карпати розповів керівник центру Микола Стовбан.

  За його словами, така кількість охочих вакцинуватися є великою. Сьогодні тут проводять щеплення двома вакцинами – Moderna i CoronaVac.

  “Приблизно десь так і йде. Люди розуміють, що вихідний день, тому йдуть вакцинуватися, щоб мати можливість у суботу та в неділю перебути вдома і подивитися за своїм станом здоров’я”, – говорить Микола Стовбан.

  Також додає, що за ці вихідні планують вакцинувати приблизно 400 людей. Для щеплень є достатньо вакцин.

  “Чергу організували таким чином, щоб люди не перетиналися. Перший потік – люди, які хочуть щепитися вакциною Moderna. Для них є окремі три бригади. І ще дві бригади – для людей, які вперше і вдруге вакцинуються CoronaVac. Всього працює шість бригад. Зараз є п’ять, ще одна підстраховуватиме з обіду”, – додав Микола Стовбан.

 • Центр масової вакцинації також працюватиме кожного дня з 10-ї до 16-ї години. Микола Стовбан каже, що зараз такі центри відкрилися майже у кожному районному центрі. Планують відкривати й більше, якщо буде потік людей, які хотітимуть імунізуватися.

  Читайте також:  Питання часу: МОЗ очікує повернення жорсткого карантину

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!