У Франківську відбулася панахида за актором Сергієм Романюком

Сьогодні, 4 березня, в Івано-Франківському Будинку смутку відбулася панахида за народним артистом України Сергієм Романюком.

Нагадаємо, 3 березня, в Івано-Франківську на 65 році пішов з життя відомий актор Сергій Романюк.

Вшанувати пам`ять знатного актора прийшли десятки людей. Прощання з артистом відбудеться завтра, 5 березня о 9 годині.

Довідка: Сергій Дмитрович Романюк народився 21 липня 1953 року в українському місті Кривому Розі Дніпропетровської області. Дитинство пройшло у Новограді-Волинському Житомирської області — сюди переселилися батьки у 1961 році. Закінчив Студію Національного українського драматичного театру ім. Ів. Франка (1973 р.).

З 1972 року — актор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка. Багато знімався в кіно. Знявся в кліпі групи ВІА «Гра» – «Биология» (2004).

Актор знявся у більш ніж 40 фільмах. Найбільш відомі фільми: «Роксолана», «Чорна Рада», «День народження буржуя 2», «Мамай», «Повернення Мухтара 2», «Іван Сила». Також він зіграв роль Митрополита Андрея Шептицького у фільмі «Владика Андрей». Сергій Романюк зіграв понад 100 ролей у театрі і кіно та був одним із найвідоміших українських акторів.

Про своє творче кредо, про те, що бракує сучасному театру, про ролі кілера і митрополита та зйомки у Звяґінцева два роки тому він розповів «Галицькому кореспонденту».

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!