У Франківську відклали з’єднання Північного і Південного бульварів

 • Проект зі з’єднання Північного і Південного бульварів в Івано-Франківську буде реалізовано або у 2019 році, або в 2020.

  Таку інформацію “Галицькому Кореспонденту” повідомили в Івано-Франківській міській раді. За словами першого заступника міського голови Миколи Вітенка, завершити виконання робіт по з’єднанню Північного та Південного бульварів планується протягом 2019-2020 років.

  Нагадаємо, у жовтні 2018 року мер міста Руслан Марцінків заявляв, що це буде зроблено до кінця 2018-го.

  Розпорядником бюджетних коштів і, відповідно, замовником робіт по цьому об’єкту є управління капітального будівництва міської ради. Завершувати виконання робіт по  об’єкту буде переможець процедури публічної закупівлі, проведеної через систему ProZorro.

  Договір підряду №12-15 від 19.05.2015 року було укладено між управлінням капітального будівництва та ТзОВ “Івано-Франківськавтодор”. Договірна ціна робіт склала 9 мільйонів 978 тисяч гривень. Втім, остаточна вартість проекту стане відомою після коригування. А оскільки за чотири роки ціни на будматеріали, паливо та інше суттєво зросли, то, очевидно, ця вартість зросте.

  За словами Миколи Вітенка, “у процесі виконання робіт в зв’язку із зміною містобудівної ситуації виникла необхідність проведення коригування робочого проекту будівництва по вказаному об’єкту”. Тому завершити виконання робіт з будівництва протягом 2018 року “не вдалося з об’єктивних причин”.

  Наразі невикупленою ще залишається одна квартира, що знаходиться на шляху проектної дороги. А от судових процесів з приводу примусового відчуження об’єктів нерухомості наразі немає – павільйон, про який Вітенко згадував минулого разу, вже знесли.

  Зазначимо, що ця ділянка вулиці проектується як магістраль загальноміського значення і має на меті забезпечити інтенсивність руху в межах 700-1000 одиниць автотранспорту за годину по одній смузі руху.

  Крім того, будівництво вулиці є необхідним для розвитку тролейбусного руху в Івано-Франківську. У міській раді запроектували тролейбусну лінію по вулицях Гетьмана Мазепи – Південний бульвар – Північний бульвар.

  Вона буде призначена для обслуговування жителів південно-західного та південного районів міста екологічно чистим видом транспорту, а також доповнить частково збудовану тролейбусну лінію Залізничний вокзал – Автовокзал. Обидві ці лінії мають на меті покращення сполучення центральної частини міста з іншими мікрорайонами. Прогнозований пасажиропотік складе більше 20 тисяч людей на день.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!