У Франківську відкрила офіс одна з найбільших ІТ-компаній України

 • Одна з найбільших ІТ-компаній України N-iX офіційно відкрила офіс в Івано-Франківську.

  Про це на своїй сторінці повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише “Галицький кореспондент”.

  У новому офісі працюватимуть офлайн 50 фахівців ІТ-сфери з Харкова, Львова, Києва та Івано-Франківська.

  “Ми вирішили відкрити тут локацію для того, щоб збільшити команду. Тому що кількість інженерів в Івано-Франківську росте. Багато людей переїжджають зі сходу України, їх приваблює комфорт проживання в місті і безпека, адже в своїх домівках її вони, на жаль, зараз знайти не можуть. У Франківську хороша тенденція до розвитку ІТ-технологій. Тому ІТ-компанії активно відкривають тут офіси, або вже працюють”, – відзначає Святослав Кавецький, директор з галузевих питань компанії N-iX.

  ІТ-івці обирають Івано-Франківськ, бо переконані, що тут хороше середовище для їхнього бізнесу. І чим більше компаній сюди переїжджають, тим активніше розростається їхня сфера.

  Між собою компанії організовують івенти, обмінюються досвідом. Та працюють вони не лише, щоб заробляти кошти – мають і соціальну мету. Івано-Франківський ІТ Кластер спільно з N-iX планують допомогти створити комп’ютерну лабораторію в Івано-Франківському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

 • “Допомагають ІТ-вці також і військовим. Уже купили 36 автомобілів, які відправили на передову. Також планують передати комп’ютери військовим, яким необхідне оновлення технічного обладнання. Приємно, що дуже багато ІТ-компаній відкриваються в Івано-Франківську. Івано-Франківськ стає ІТ-містом”, – йдеться в дописі.

  До теми: Місто айтішників: в Івано-Франківську сьогодні працює не менше 5 тисяч IT-працівників

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!