У Франківську відкрили виставку фіналістів міжнародного конкурсу «Для Бога-2024»

 • В Івано-Франківському краєзнавчому музеї експонують роботи фіналістів міжнародного художнього конкурсу «Для Бога я створю найкраще».

  На підсумковій виставці – чотири сотні картин. Ці колажі, кажуть організатори – художник і дизайнер Ярема Стецик та художник-реставратор Валерій Твердохліб – розповідають про стосунки з Богом. Відбиток повномасштабної війни на них теж помітний, повідомляє «402 Канал».

  Художник Ярема Стецик каже, що багато з тих, хто був учасниками перших конкурсів, зараз або воюють, або загинули. «І вони також є в цьому «матеріалі», говорить Стецик.

  «Війни тут є багато, – каже Ярема Стецик. – Є світлі штуковини – надія. Є експерименти з техніками надії, з кольорами надії. Є речі, відірвані від війни, а є наскрізь нею просякнуті. І навіть розмова з Богом – через призму війни».

  Роботи з усіх куточків України, чимало – з прифронтових територій, і з-за кордону. Авторства дорослих і дітей. На конкурс надійшло більше як пів тисячі робіт.

  Експозицію приурочили до 15-ліття проєкту «Врятуймо скарби разом!», що його започаткував у музеї Валерій Твердохліб. В межах проєкту проходять різні виставки і перформанси.

 • До теми: Україна вийшла до фіналу Євробачення-2024

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!