У Франківську вшанували бійця “Айдару” Василя Білика

  • В Меморіальному сквері Івано-Франківська сьогодні, 26 липня, відбулися поминальні заходи до 7-ї річниці загибелі захисника України Василя Білика.

    “Ми втратили старшого сина, нашу опору. Життя після цього змінилося кардинально, це не описати словами. Звичайно, я продовжую жити, є ще молодший син. Але з кожним роком помічаю, що на ці сумні заходи приходить все менше людей. Щодо самої війни – син пішов на неї просто з Майдану, ще й не казав мені одразу. Бо яка ж мати захоче, щоб її син ризикував життям…”, – розповіла Оксана Даниш, мати загиблого атовця.

    Білик Василь Степанович народився у Києві 15 серпня 1992 року. Навчався у Богородчанському військово-технічному ліцеї, середню школу закінчив у м. Городенка Івано-Франківської області. З 14 грудня 2013 року був учасником подій на Євромайдані.

    Після повернення з Майдану записався добровольцем у батальйон “Айдар” і був направлений у Луганську область. Життя бійця у 2014 році обірвала ворожа куля. Він не дожив кілька тижнів до свого 22-річчя. Похований з військовими почестями 29 липня 2014 року в Меморіальному сквері Івано-Франківська.

    Читайте також: у Франківську відкрили анотаційну дошку військовому медику

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!