У Франківську вшанують пам’ять воїнів-афганців

Сьогодні, 7 лютого, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету, під час якого затвердили програму відзначення в місті Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Так, 15 лютого об 11 годині у парку Воїнів-афганців влаштують віче-реквієм. Від 15 до 28 лютого для учнів ЗОШ №6, ЗОШ №12, ЗОШ №7, Івано-Франківського професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва міста проведуть зустрічі з членами Івано-Франківської міської спілки ветеранів Афганістану та відведуть їх у музей Афганської війни.

10 лютого о 10 годині проведуть змагання з волейболу серед учасників бойових дій в Республіці Афганістан. Окрім того 13 лютого з 10 до 15 години управління транспорту та зв’язку для членів міської організації ветеранів Афганістану організує відвідування могил загиблих воїнів на кладовищах с.Чукалівка, с.Вовчинець, с.Загвіздя, с.Ямниця (місце подачі автотранспорту – вул.Січових Стрільців, 56).

14 лютого о 13 годині в Івано-Франківській обласній філармонії ім.І.Маланюк влаштують урочисту частину та концерт «Пісня пам’ять береже».

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою зобов’язується до 14 лютого впорядкувати пам’ятні знаки, місця поховань воїнів загиблих у Республіці Афганістан та інших локальних конфліктах, територію Парку Воїнів-афганців. А також 15 лютого встановити розети з державними прапорами біля пам’ятника у Парку Воїнів-афганців.

Нагадаємо , В Івано-Франківську вшанували пам’ять Героїв Крут

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!