У Франківську визначили переможців премії ім. Ярослава Дорошенка

 • Сьогодні, 1 листопада, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету, під час якого затвердили рішення про присудження міської літературної премії імені Ярослава Дорошенка.

  Так, у номінації «За збірку сонетів» нагородять Володимира Пішка за поетичну збірку «Відкарбоване: сонети», а в номінації «За цикл сонетів» – Василя Задорожного за добірку сонетів «Майстрам сонетів». Урочисте вручення дипломів, почесних знаків «Лауреат міської премії імені Ярослава Дорошенка» та грошових премій відбудеться 9 листопада. На підготовку та проведення урочистості місто витратить 33950 гривень.

  Зокрема 32000 гривень – грошові премії. Нагадаємо, що премією відзначаються збірки сонетів та окремі добірки, опубліковані в часописах впродовж останніх трьох років, автори яких проживають в Україні чи поза її межами, сповідують ідеали загальнолюдських цінностей, пропагують світові красу і досконалість українського поетичного слова і володіють мистецтвом створення однієї з найдавніших та найскладніших поетичних форм – сонету.

  Премія присуджується щорічно до дня народження Ярослава Дорошенка.

  Нагадаємо: У Франківську нагородили лауреатів премії імені Ярослава Лукавецького

 •  

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!