В Івано-Франківську з’являться дуобуси

 • Йдеться про низькопідлогові тролейбуси з автономним ходом не менше 15 км.

  Вчора, 12 вересня, в КП «Електроавтотранс» відбулася процедура відкриття тендерних пропозицій за проєктом «Міський громадський транспорт в Україні».
   
  Підпроєкт – «Оновлення рухомого стану КП «Електроавтотранс» в місті Івано-Франківську» на закупівлю дуобусів, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на сторінку «Електроавтотрансу».
   
  Як розповідає заступник директора КП «Електроавтотранс» та голова оціночного комітету Андрій Тютюнник, закупівля відбудеться в межах державної програми за гроші Європейського інвестиційного банку.
   
  Загальна передбачувана вартість – 3 млн 615 тисяч євро, з яких 615 тисяч євро – грантові кошти, а 3 млн євро – кредитні.
   
  «Спершу зареєструвалося більше учасників, – розповідає Андрій Тютюнник, – та до тендерної процедури розкриття дійшло три. Учасники: компанія «Електронмаш» зі Львова, «Бас Мотор» з Києва та «Skoda Електрик» з чеського міста Плзень. Втім їхні пропозиції ми розголошувати не можемо».
   
  Процедура закупівлі проводиться відповідно до вимог Європейського інвестиційного банку, тож документи подають двома мовами – українською та англійською.
   
  До слова, лише одна з трьох компаній прислала паперові документи, дві інші – електронні екземпляри. Проте до 10 днів вони теж зобов’язані надіслати паперовий варіант.
   
  «Цей тендер не на кількість транспорту, а на технічну складову, – підкреслив заступник директора КП «Електроавтотранс», – тому ми будемо оцінювати надані пропозиції по кваліфікаційних та технічних вимогах».
   
   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!