У Франківську за грантові кошти досліджуватимуть єврейську культурну спадщину

 • Сьогодні, 7 червня, директор Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Ігор Попадюк підписав Грантовий контракт.

  Про подію повідомляє пресслужба Департаменту інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради.

  На реалізацію проєкту «Дослідження та збереження єврейської культурної спадщини на прикордонній території» (JCulture) в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2014-2020 виділили 338538,61 євро.

  Мета проєкту – підвищити конкурентоспроможність на кордоні Європейського Союзу в районі міст Івано-Франківська та Сігет на принципах співпраці та добросусідства шляхом спільної туристичної капіталізації мультикультурної спадщини, виявлення, збереження та пропаганда єврейської спадщини як важливої частини місцевої історії.

  Проєкт передбачає ремонт водовідведення Синагоги, встановлення освітлення, 10 меморіальних дощок та створення «єврейського» туристичного маршруту.

 • Головним бенефіціаром в даному проєкті виступає Департамент інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради Партнер проєкту – Музей м. Марамуреш (Сігет).

  До теми: Прикарпаття отримало квітку-символ до Дня Незалежності

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!