У Франківську запустять проєкт для протидії домашньому насильству

 • Сьогодні, 6 вересня, працівники поліції превенції спільно з представниками соціальних служб в обласному главку поліції обговорили впровадження пілотного проєкту “ПОЛІНА”.

  Незабаром новий проєкт впроваджуватимуть в Івано-Франківську. Залучені до нього правоохоронці реагуватимуть виключно на виклики про домашнє насильство, повідомляють у пресслужбі поліції області.

  На “ПОЛІНУ” відібрали 10 працівників поліції, які пройшли відповідне навчання. Нині в області на обліку перебуває 2364 особи, які вчиняють домашнє насильство. Керівництво Управління превентивної діяльності обласного управління поліції спільно з представниками служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім`ї та молоді, департаменту молоді та спорту, керівником центру психологічної допомоги обговорили налагодження тісної взаємодії між мобільною групою та ними в процесі реагування на факти домашнього насильства, які будуть вчинятися на території міста Івано-Франківська.

  Крім того, з працівниками, які були відібрані у вказаний проєкт, провели заняття з вивчення вимог нормативно-правових актів, що стосуються домашнього насильства. Кожному працівникові наголосили на режим роботи даної мобільної групи, матеріально-технічне забезпечення, основні завдання при реагуванні на факти домашнього насильства.

  Нагадаємо, у поліції розповіли, скільки прикарпатців постраждали від домашнього насильства в 2018 році.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!