У Франківську затвердять програму розвитку житлово-комунальної сфери міста до 2022 року

 •  Сьогодні, 16 жовтня, члени виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради підтримали винесення на сесію проект рішення «Про програму розвитку житлово-комунальної сфери міста Івано-Франківська на 2018-2022 роки».

  Розробив програму Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради, учасниками є комунальні підприємства міста. У програмі йдеться про підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунальних систем життєзабезпечення населення міста.

  Зокрема мається на увазі утримання та капітальний ремонт об’єктів благоустрою міста, капітальний та поточний ремонт доріг, прибудинкових територій, парків, скверів, мереж зовнішнього освітлення, озеленення тощо; модернізація багатоквартирних житлових будинків; впровадження енергозберігаючих технологій; розширення міського кладовища; підтримання у належному стані пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних і анотаційних дощок, декоративних кованих композицій, підпірних стінок, квітників, фонтанів в місті.

  На виконання програми у 2018-2022 роках необхідно виділити значну суму коштів. Так, згідно з додатками у Програмі на Перелік заходів і видатків з реалізації Програми розвитку житлово-комунальної сфери міста Івано-Франківська на 2018-2022 роки на утримання доріг, об’єктів та поточні ремонти буде виділено 434 756,0 тис. грн., на капітальні ремонти, розширення кладовища та будівництва виділять ще 1 433 394,7тис.грн.

  На купівлю техніки виділять ще 177 042,0 тис. грн.

  Нагадаємо, У Франківську відбувся аукціон на пішохідний фонтан біля Стоматологічного корпусу

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!