У Франківську жінка через огорожу травмувала електрошокером сусідських собак (ВІДЕО)

 • В Івано-Франківську по вул. Зорія жінка просунула руку через огорожу сусіднього приватного будинку та травмувала електрошокером двох собак.

  Тож власників собак у районі вул. Коновальця, Бандери, Зорія, Київська, Стецько закликають бути уважними, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  У родині Овчаренків живе дві вівчарки: 11-річна Лайза та дев’ятирічна Лора. Тварини – дружні з людьми й постійно перебувають на закритій приватній території, розповідає один з їхніх господарів Володимир Овчаренко. Чоловік пригадує, що інцидент трапився ввечері, коли вдома нікого не було. У цей час вівчарок випускають гуляти на подвір’я. Володимир каже, що побачив сусідку біля своїх воріт, коли повертався із сестрою додому.

  “Я побачив, що вона якраз стояла біля паркану та вигукувала: “Забери своїх собак”. Я зайшов на подвір’я, дивлюся – собаки якісь мляві, не дуже можуть ходити. Я пустив їх додому. У цей момент я побачив на камерах, що вона стояла з електрошокером. Вона двічі підходила з ним – там різниця у 20 хвилин. Перший раз підійшла і щось жбурнула в собак, почала бити електрошокером. А другий раз повернулася тоді, коли ми із сестрою йшли додому”, – каже Володимир Овчаренко.

  Сім’я викликала поліцію і написала заяву.

  Це – вже другий інцидент із сусідами, каже Володимир Овчаренко. За його словами, влітку син сусідки в стані алкогольного сп’яніння переліз через паркан і поранив собаці вухо. Тоді родина також викликала поліцію і написала заяву. Справа дійшла до суду і чоловіка зобов’язали сплатити 51 грн штрафу.

 • Жінка, яка на відео била вівчарок електрошокером, спілкуватися з журналістами відмовилася.

  До теми: в Україні набув чинності закон про захист тварин

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!